Menu

اخبار و گزارش ها


منطقه دوازده

منطقه12: کلاس آشنایی با عوامل اصلی بیماری ها در پایگاه بهداشت تقوی
منطقه دوازده
کلاس آشنایی با عوامل اصلی بیماری ها با مشارکت پایگاه بهداشت تقوی و ویژه 38 نفر از شهروندان برگزار گردید. در این برنامه در مورد عوامل اصلی خطر بیماری ها و راهکارهای پیشگیری از آنها آموزش داده شد.
منطقه12: کلاس آموزشی با مشارکت کانون پزشکان در دبستان بدر
منطقه دوازده
برگزاری کلاس آموزشی با مشارکت مرکز بهداشت ناحیه3 در دبستان دخترانه بدر با موضوع سلامت و بهداشت روان و با حضور 45 نفر از دانش آموزان جهت ارتقای سطح سلامت دانش آموزان.
منطقه12: کلاس آموزشی پیشگیری از ابتلاء به پوکی استخوان در دانش آموزان دختران
منطقه دوازده
برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از پوکی استخوان ویژه دانش آموزان دختر سطح مدارس محله بهارستان. این برنامه با مشارکت پایگاه بهداشت محله بهارستان و به صورت رایگان برگزار گردید.
منطقه12: کلاس آشنایی با انواع بیماری ها در بیمارستان سوم شعبان
منطقه دوازده
برگزاری کلاس آشنایی با انواع بیماری های با مشارکت اعضای کانون پزشکان در بیمارستان سوم شعبان با هدف ارتقای فرهنگ سلامت اندیشی شهروندان.
منطقه12: آشنایی با عوامل اصلی خطر بیماری ها در دبستان لاهوتی
منطقه دوازده
برگزاری کلاس آموزشی با مشارکت کانون پزشکان و به صورت کاملا رایگان جهت افزایش سطح آگاهی شهروندان با گروه مخاطب 42 نفر از دانش آموزان مدرسه پسرانه لاهوتی و با موضوع آشنایی با عوامل اصلی خطر بیماری ها و بهداشت پوست و مو.
منطقه12: آموزش بهداشت فردی به کودکان در خانه فرهنگ ایروانی
منطقه دوازده
کلاس آشنایی با عوامل اصلی خطر بیماری ها با مشارکت کانون پزشکان و داوطلبین پایگاه بهداشت شرق در خانه فرهنگ ایروانی برگزار گردید. در این برنامه بهداشت فردی و لزوم رعایت آن به کودکان توضیح داده شد.
منطقه12: غربالگری پدیکولوزیس در محلات محروم
منطقه دوازده
برنامه غربالگری پدیکولوزیس با مشارکت کانون پزشکان در خانه کودک محله هرندی برگزار گردید. بهداشت فردی کودکان توسط رابط بهداشت پایگاه بهداشت محله هرندی بررسی گردید و توصیه های لازم به دانش آموزان در مورد نکات حفظ سلامت فردی داده شد.
منطقه12: ویزیت ومشاوره پزشکی بمناسبت روز جهانی سکته مغزی در خانه سلامت امامزاده یحیی
منطقه دوازده
برنامه ویزیت ومشاوره پزشکی با مشارکت کانون پزشکان محله امامزاده یحی با هدف ارتقای سطح سلامت شهروندان و به صورت کاملا رایگان در خانه سلامت امامزاده یحیی برگزار گردید.
منطقه12: ویزیت و مشاوره پزشکی در فرهنگسرای امامزاده یحیی
منطقه دوازده
برنامه ویزیت و مشاوره پزشکی با حضور اعضای کانون در فرهنگسرای امامزاده یحیی با حضور 38 نفر از شهروندان به صورت رایگان برگزار گردید.
منطقه12: غربالگری دانش آموزان
منطقه دوازده
برگزاری برنامه غربالگری پدیکولوزیس در مدارس سطح نواحی با مشارکت پایگاه های بهداشت شرق جهت افزایش سطح سلامت دانش آموزان برگزار گردید.
صفحه 1 از 9ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  بعدی   انتها